i co mnie obchodzi co kto o mnie mysli?
mi tam z tym dobrze


tamtaradam:wrocilam- tak wiem nie ma sie z czego cieszyc...

no a tak do tematu. Moja klasa mnie nie lubi*...Nie obchodzi mnie to...mam 3 osoby w klasie z ktorymi sie trzymam, reszte mam gdzies...moga mnie wyklnac,obgadywac jak wygladam(ja wiem ze chodzenie w szkole w glanach, koszulce Metallici i getrach na rekach i miejscami w pieszczosze nie jest uznawane za stan normalny tylko co z tego?). Mowiac szczeze moze moja klasa nie jest jakas arcy nie tolerancyjna, ale maja nas dosyc, a ja mam dosyc ich. Wkurzaja mnie, denerwuja. Takie kujony i lizusy. W sumie nie maja nas za co lubic:
po 1- przeklinamy
po 2-jestesmy zlymi niedobrymi metalami, ktore nosza na torbach itd. niebezbieczne metalowe kolce (znaczy sie cwieki)
po 3- srednio 3 razy na lekcje nauczyciel zwraca nam uwage
po 4-narzekajac na filofuny (no nikt mi nie powie ze nie sa pedalaste i obrzydliwe)po jaks kilku tygodniach po zmniejszeniu tej mani wiazemy sobie oczojebne filowany na rekach/wlosach/glowach i mowimy ze jestesmy Bractwem Wielkiego Filofuna
po 5- rozwalamy sie po szkole-a raczej rozwalamy szkole
po 6-blagamy naszego wychowawce zeby nam wsawil gorsze zachowanie(ja wiem ze sie udzielalam w przedstawieniu i gazetce ale ja nie chce wzoroweeeegoo- czemu oni sie na nas tak dziwnie patrza?)
po 7- od czasu do czasu mozna zobaczyc nas z 2 3-klasistami, ktorzy rownierz nie daja przezyc tej szkole
po 8- tak wiemy my jestesmy bardzo nie moralne

No takie powody z ostatniego tygodnia. A wiecie co jest najpardziej wkurzajace? Ze nikt nam nie powie, ze go wkurzamy...NIKT no a tak wogole to moj humor jest co najmniej b.dobry. Za godzine dyskoteka, ale bedzie JACKASS znowu trzeba bedzie zalatwiac muzyke, zamiast tego calego techno(tak ja wiem nie jestem tolerancyjna =P)



*-nie lubi-malo powiedzioane oni zaraz nie beda sie do nas przyznawac

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.06.2005 :: 14:05 :: prosie1-1.aster.pl

Vampiria

A jak bo to my, a my to my. I miski to miski ktore kocham :* boshe jeszcze troche i miski beda mialy nas dosc. klasa ta nasza jak klasy wszedzie podobni tylko rzeczywsice lizusy
02.06.2005 :: 20:39 :: talk.pl

ailene

Ja tez mialam popierprzona klase. I tez nie bylam lubiana, z wyjatkiem mojej paczki. Przez jedna klasowo podgrupe dlatego, ze mialam pewne zasady, przez druga za to, ze nie nosilam rozowych bluzeczek i niebieskich miniowek. Wlasciwie trwalam w tej klasie tylko dla tej malej grupki osob, z ktra bylam zwiazana blizej... Ja kocham gotyk, zawsze marzylo mi sie chodzenie w glanach i dlugich czarnych sukienkach... niestety w moim malym prowincjonalnym zacofanym misteczku pewnie od razu dostalabym w najblizszej bramie... poza tym nie mialam odwagi... Za to teraz odlakadm na glany :D A tak poza tym to ja bardzo sie ciesze z Twojego powrotu i tez wzgledem techno i dodatkowo hip hopu nie jestem w zadnym wypadku tolerancyjna
02.06.2005 :: 17:26 :: ddi235.neoplus.adsl.tpnet.pl

greta

Hejka masz jaki¶ problem. Nie wiesz kogo sie poradzić, a boisz się porozmawaić z rodzicami. Wpadnij na mojego bloga z poradami i opisz go w komentarzu http://porady-grety.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć