siedze prze komputerem i nawet nie mysle na jaka strone wejsc co przeczytac, siedze i klikam na codzien tak zwana mysza jakie ma znaczenie to, ze cos pisze? ze sie ucze? ruszam? stoje? czytam? gadam? milcze? slucham muzyki? abo ciszy? wiaze glany? mysle? lub wrecz przeciwnie? zadne, z-a-d-n-e - piecioliterowe slowo, ktore mnie ostatnio,czasami, czesto nie wiem po prostu przytlacza



co za znaczenie ma to, ze wstawie tu taki a nie inny obrazek?ze chcialabym...niewazne...wybaczcie za ta przymulona notke...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.05.2005 :: 22:37 :: talk.pl

ailene

Kazdy miewa depreche... Twoj blog, Twoje krolestwo... Pamietnik to jedyne miejsce gdzie mozemy byc do cna egoistami... po co przepraszac, pisz o swoich uczuciach, w koncu po to jest ten pamietnik.

A glany?... kiedys kupie sobie, na razie nie mam kasy... mam jedne, po kolezance, rozczlapane tak, ze wydaja sie zbyt wielkie w stosunku do lydki... moze kiedys wyskocze w nich do spodni... Zobaczymy ;) Pozdrowienia i wracaj do siebie!
12.05.2005 :: 16:42 :: cnm10.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

jakies ma...:) notka, ktora dzis stracila sens wczoraj miala duzy...zmeczenie handra to wszystko na szczescie powoli przwechodzi
12.05.2005 :: 16:01 :: prosie16.aster.pl

vampus

W takim razie zapytam
jakie znacznie ma to ze zyjesz??
10.05.2005 :: 23:41 :: ciu147.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Właśnie... Ktoś kiedyś mi powiedział *Dla kogo mają znaczenie pojedyncze jednostki?! Zawsze mają nas wszystkich gdzieś* Może to niezbyt filozoficzne. Ja wybaczam ci tą *przymuloną* nocie i życzę uśmiechu. Być może jutro dzień wyda ci się przeznaczony do większego optymizmu...
Kwiatek
Ps. Zapraszam cię serdecznie na www.kwiatek13.talk.pl - myślę, że poprawi ci humor dodałam nową notkę jest dłuuuuugaśna, ale proszę cię - daj koment na temat, oki?? Z góry dziękuje, jak wpadniesz będzie mi bardzo miło! Pap.
Talk.pl :: Wróć