Zasluchana w Funeral Of Hearts znowu odplywam, uodparniam sie na wszelkie dzwieki z zewnatrz. Znowu pelna...czegos czego sama nie umiem nazwac, powoli zbieram a moze gubie uczucia by znowu poczuc dziwna kotlowanine gdzies tam... w srodku. Skupiam sie na uczuciach , ktorych nie za bardzo umiem nazwac, z jednej strony spokojna i opanowana z drugiej chce po prostu krzyczec, z jednej w sumie...troche rozumiem z drugiej jestem wsciekla...I znowu nie wiem co zrobie, pewnie nabiore wody w usta, znowu zamkne sie w swojej wysokiej wiezy bez drzwi wypelnionej czyms co nie dopuszcza do srodka prawie nikogo, znowu wpuszcze przez to male okienko na samym szczycie kogos tylko po to by zaraz go wykopac nieprzyjemnym slowem...A moze sa drzwi?jesli tak to jeszcze ich nie znalazlam...





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.05.2005 :: 22:40 :: talk.pl

ailene

Ja tez mam swoja wieze. Nikogo nie wykopuje, po prostu dla pewnych osob dzwi zawsze sa zamkniete, nawet nie pozwalam im sie zblizyc... Jednak sa takie osoby, ktore zawsze moga sie wslizgnac... one potrafia rozproszyc mrok, ukolysac, ukoic szalejace emocje... Ty tez je masz, zaufaj im...
02.05.2005 :: 20:37 :: dnq156.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

tak po prostu, zwyczajnie... ja tez mam swoja twierdze...ale zaczynasz burzyc kawalek tego muru piszac o swoich emocjach... sytuacje w ktorych odkrywamy w sobie sprzeczne emocje... serce i umysl chcace pojsc roznymi drogami, a cialo tylko jedno...czasem warto mowic o emocjach, wtedy latwiej o zrozumienie i poznanie...
02.05.2005 :: 20:15 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

Widzisz ten NICK? To zastanow sie czemu go obralam, mimo, ze mam przyjaciol, ktorym moge zaufac. Wiesz juz? Chcialabym wam zaufac. Ale czaesto zamykam sie w swojej wierzy. Wiem, ze moge wam zaufac. Kocham was. A mimo wszystko o niektorych rzeczach nie potrafie mowic... nikomu...
02.05.2005 :: 11:35 :: prosie2-1.aster.pl

vampus

wiesz chialbym zebys mnie wpuscila nawet jezli potem dostalabym kopa to i tak byabym szczesliwa ze mi zaufalas bo inni jakos nie potrafia i jetses moim prosiaczkiem jak kolwiek zle to brzmi to mam nadzieje ze ty wies zo co chodz mam tez licha nadzieje na to ze to co teraz sie dzieje tezs sie kiedys zmieni
Talk.pl :: Wróć