Powinnam pouczyc sie do czterech sprawdzianow, powinnam powtorzyc cokolwiek, powinnam napisac zalegla prace z polskiego, powinnam posprzatac pokoj...Tylko od kiedy ja robie cokolwiek to co powinnam??




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.04.2005 :: 14:36 :: chello084010135161.chello.pl

czarna

ja też nie pamietam takiej rzeczy ktora ostatnio zrobiłam bo poprostu powinnam... moja rada chrzań to wszystko...żyj jak chcesz a nie jak powinnaś!!
21.04.2005 :: 14:04 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Chyba tylko największe kujony świata siedzą teraz nad książkami! Wiosna się nieśmiało zjawia, więc komu się chce uczyć? Ja mam jutro fizykę i polski, nie umiem nic, a tak w ogóle to mam superzaległy sprawdzian z fizy, a jakoś żyję. Pozdrawiam :)
20.04.2005 :: 17:56 :: v20-s1.itpp.pl

shadowkitty

bo kto jeszcze za tym zyciem nadaza? Ja juz czasem nie mam na to sil. Najlepiej polozyc sie i popatrzec w niebo. byc moze bedzie z tego wiecej pozytku niz z najciezszej pracy...
18.04.2005 :: 18:04 :: prosie2.aster.pl

vampus

to ja cie pociesze jest godzina 18 jutro sparwdzian w francuza a vampus umnie piekne sliczne grube 0. A zreszta jak by kazdy robil co powiniejn to swiata bylby nudny
17.04.2005 :: 21:16 :: dns60.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

powinnas, nie znaczy ze musisz.... jedynki nie szkodza, no chyba ze w ilosci hurtowej :)
17.04.2005 :: 18:00 :: firebird.meskonet.pl

narkomanka

hehehehe ja też nic nie robie i dobrze mi z tym
super blog tak dalej podboba mi sie bardzo zajrzyj tez do mnie www.narkomanka.talk.pl
Talk.pl :: Wróć