Dzieki za slowo pocieszenia.
W mojej szkole nie jest tak zle, z jednego waznego powodu... chociarz 3/4 szkoly patrzy na mnie niezbyt przychylnie,chociarz wracam z niej zmeczona jak bym pracowala 8 godzin w kamieniolomach, chociarz...jest jeszcze dosyc duzo szczegolow dla, ktorych wcale nie chce mi sie tam chodzic i jest 1 dla, ktorego chce - znalazlam tam przyjaciol, a raczej przyjaciolki,tam jest kilkoro ludzi, ktorzy daja mi sile na cokolwiek...Dziekuje im za to, ze sa, ze istnieja, ze moglam ich spotkac, po prostu dziekuje...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.04.2005 :: 22:08 :: v20-s1.itpp.pl

shadowkitty

Czasem nie mam juz sil... Cow tedy? Ide tam wtedy tylko dla was. Po drodze sie na mnie dziwnie gapi paru ludzi... Nie zwracam uwagi. Chce tylko z wami pobyc...
12.04.2005 :: 22:44 :: talk.pl

ailene

Nie wiem co Ci napisać... Kiedys tez sie na mnie patrzyli, bo bylam inna, bo nie umiałam się odnaleść. I choć staralam sie do nich upodobnić, nie udalo mi się. Dałam sobie spokoj. Jestem soba, odnalazlam się i zostałam odnaleziona. Przez garstkę ludzi, z ktorymi wiąże najmilsze wspomnienia szkolne. A inni nadal się patrzą. Czasem olewatrosko spoglądam im w oczy. Niech się patrzą, byle nie probowli się zbliżyc. Innośc nigdy nie bedzie zrozumiana. Trzba tylko odnaleśc tych, ktorzy ją w nas pokochają. Masz juz ich... wiec po co przejmować sie reszta?
12.04.2005 :: 21:27 :: doc67.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

przyjaciele sa wazni. bardzo wazni... pozwalaja choc na chwile zapomniec, o bolu, strachu, wszystkim...
12.04.2005 :: 18:13 :: prosie5.aster.pl

Vampiria

IWesz kochanie a aj kocham ta szkole bo i uwazam ze ejste tam naprawde duzy luz. MAm przyjciol ave dla nich i chwala. NEI ejst zle 3/4 szkoly an pewno zle na ciebie nie patrzy a poza tym sa gorsze miejsca znam kilka....tam nie chcialbys sie znalezc
Talk.pl :: Wróć