Gdzie sie podziala moja hardosc ducha, olewanie wszystkich i robienia tego co uwazam za sluszne? wszystko sie gdzies zgubilo miedzy podstawowka,a gimnazjum.
Owszem robie to co uwazam za sluszne, ale...kazda najmniejsza uwaga, choc troche zlosliwa boli. Bardzo...
Chcialabym milczec, milczenie nie rani, milczenie jednoczy, chcialabym sluchac...ciszy. Jesli milczysz nie udajesz, nie grasz... patrzac na osoby z mojej klasy chcialabym wiedziec co maja pod maska slow i wymuszonych gestow... w milczeniu stracisz kazda maske.Jesli inni by umieli, ja tez zdjelabym swoja...A pod maska pewnosci zobaczylibyscie istote cholernie slaba i krucha, istote, ktora tak strasznie boji sie swiata...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2005 :: 10:56 :: cmk251.neoplus.adsl.tpnet.pl

shadowkitty

Ja tez kocham milczenie. Slowa sa tworca haosu. ja szukam w milczeniu zagubionej roznowagi. Tez piszę o milczeniu. Moje, jedyne ukochane milczenie. Moj jedyny towarzysz, moja bratnia dusza...
11.04.2005 :: 21:02 :: don155.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

wiem cos o tym. tez w gimnazjum bylo nieciekawie. nie czulam sie dobrze w takim towarzystwie, przygnieciona dodatkowo wymaganiami mamy (ku memu dobru=(). ale teraz, w nowej klasie czuje sie naprawde dobrze. wole podrozowac do tej szkoly ok. 1h 20 min, niz do starej kilkanascie minut... i zaczynam odzyskiwac marzenia... wtedy bylo mi naprawde ciezko... rozumiem jak Tobie jest ciezko, bo przezywalam to samo....
Talk.pl :: Wróć