"Nie lekajcie sie"- pamietne slowa...chyba wlasnie teraz powinny nam sluzyc najbardziej...ale to naprawde trudne...Ojciec Swiety odszedl do Tego, ktoremu sluzyl cale zycie...Nie moglismy wymagac od niego jeszcze jednego oddechu, jeszcze jednego bicia serca...zrobil tak wiele, teraz to my powinnismy wziasc sprawy w swoje rece...zamiast zabijac, zaczac naprawiac ten swiat...Modle sie by Jego nastepca sprostel zadaniu, chociarz to pewne, ze nikt juz nie podbije niczyjego serca tak jak Jan Pawel II...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.04.2005 :: 21:00 :: dmp77.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

ktos moze napisac, ze nie ma ludzi niezastapionych... ale ja teraz tego nie potrafie... Papa zmienial serca, a nie wymuszal na nas niczego sila. wierzylismy mu...i nie powinnismy tego zapomniec...
03.04.2005 :: 20:47 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Hej! Musze przyznac, ze masz naprawde fajnego bloga :D mam dla ciebie propozycje... jeśli ty dodasz na mojego bloga komentarza dotyczacego notki ( opis czy ci sie podoba czy nie) ja w zamian dam ich 2x wiecej :D Nie zapomnij podać adresu swojego bloga :) Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl :***
Talk.pl :: Wróć