konczy sie wekend a ja musze otrzasnac sie z sennych marzen...wszystko dzieje sie tak szybko, a ja sie chce zatrzymac, przyjrzez ludziom, naprawde ich poznac...Ktos powiedzial,ze w dzisiejszych czasach nie ma czasu na milosc. Wiekszosc z moich kolezanek kiedy sie dowiedza ze nie mialam jeszcze chlopaka, robia wielkie oczy i mine pt"jak ona moze bez tego zyc?". Tylko ze ja boje sie zaufac, poza tym slowo "kocham"-nie przyzwyczailam sie by ktos rzucal je na wiatr. nie potrzebny mi chlopak na 3 minuty tylko po to zeby szpanowac przed innymi.
Moze to bawi, ale jesli ktos mi wymieni 15 chlopakow z ktorym chodzil w ciagu pol roku, to chyba raczej kolekcja a nie wielkie uczucie...Chyba nigdy takich ludzi nie zrozumiem, a ja? Ja nie jestem kims godnym zwrocenia uwagi i nadal sie boje...Boje sie byc odrzucona, wysmiana,boje sie,ze po pewnym czasie ktos mnie rzuci jak niechcianego misia w kat- bo juz sie mna znudzil...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.03.2005 :: 20:49 :: dnq17.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

cos, ala pokrewna dusza......................... szkoda tylko, ze nie kieruje nami wiecej optymistycznych uczuc. przynajmiej zadna z nas nie jest w pewnym sensie samotna.......
22.03.2005 :: 19:35 :: v20-s1.itpp.pl

shadowkitty

Wiesz co... nie jesteś osamotnina w swoich uczuciach. Sama jestem samotna i nie umiem zaufać, ale... czasem czuję się wręcz lepsz i silniejsza od tych dziewczyn, które kolekcjonują (tak, to dobre określenie) chłopaków. Potrzebuje kogoś kto zrozumie co znaczy miłość...
22.03.2005 :: 15:29 :: 213-238-101-41.adsl.inetia.pl

zakochana_bez_p

dopiero dzisiaj zauważyłam że ucięło mojego komenta w połowie ... więc fragment tego wiersza
22.03.2005 :: 09:04 :: coc26.neoplus.adsl.tpnet.pl

shadowkitty

Tak, obudzenie bywa bolesne. zupełnie jakby się przejrzało na oczy. Jeśli cały czas trwało się w ciemności, to świecące światło może ranić...
THX za komenta =)
21.03.2005 :: 23:09 :: cnc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

nie to nie jest glupie, ja na codzien pozostaje bezimienna osoba, na ktorej specjalnie nikomu nie zalezy, w sumie chcialabym zeby sie to zmienilo, ale...na razie chyba musze poczekac na ksiecia- kimkolwiek on bedzie
21.03.2005 :: 22:43 :: 213-238-102-169.adsl.inetia.pl

zakochana_bez_p

hey :)
--
rozumiem Cię ... ja sama też jeszcze nigdy nie miałam chłopaka chociaż mam już prawie 18 lat ... i to nie dlatego, że bałam się, poprostu żaden mnie nie chce - wiem że to głupio brzmi ale tak jest. oczywiście też męczą mnie takie obawy jak Twoje - że chłopak mógłby mnie zostawić, że mogłabym zostać wyśmiana ... ale kiedyś przeczytałam taki wiersz (fragment)
Talk.pl :: Wróć